Sini Lahh

time duit tengah takde la ramai nak ajak perg sini sana

time duit berkepuk2, sorang pun tak nak ajak pergi sini sana

apa2 pun esok mybe aku akan pergi sini sana

RM20 okay apa nak pergi sini sana

still boleh pergi sini sana kan?


5 comments:

DOLCEshasha said...

rm20 pun still duet : )

elya ashikin said...

ehh. tak sangka dhan mok mok takde duit pula. hahaha

dylakamil said...

Sini sana popeyes bila mahu?

FeeQa said...

on je stkt 20 pommm :DD

atifah said...

wahaha mahsyuk jugak tu